Ana Sayfa        Yüksel Isı Hakkında         Rezistans Üretimi         Referanslar        Kalite        Banka Hesap No        Ulaşım       İletişim
Mail : yukselisi@gmail.com
   Tel : +90 (312) 385 30 40 
Fax : +90 (312) 385 30 38

© Yüksel Isı Sanayi Ticaret .  İçerik izinsiz olarak kopyalanamaz .
YÜKSEL ISI SANAYİ TİCARET
Adres: Örnek Sanayi Sitesi 1266 Sokak  No:14 Ostim  - 06370   ANKARA
Telefon: +90 (312) 385 30 40  Fax : +90 (312) 385 30 38Yüksel Isı Sanayi ve Ticaret 1992 yılından günümüze kadar elektrikli ısıtıcı ve cihazları sektöründe faaliyet gösteren firmamız; takip eden yıllarda 1000 Metre Karelik kapalı alanda seri üretime başlamıştır.

Üretim esnasının her aşamasında profesyonel teknik personel ile birlikte, günümüz teknolojisinin en üst düzeydeki olanakları kullanılmaktadır.

Yüksel Isı Sanayi ve Ticaret yıllar içinde ürün yelpazesini çeşitlendirerek; gemi, termik santral sanayinin ve diğer sanayi kuruluşların ihtiyacı olan, egzost, hava, yağ soğutucuları özel tip eşanjör, serpantinli radyatör, serpantinli boru gibi ısı değiştirici cihazları imal etmektedir.


Yüksel Isı Sanayi ve Ticaret (rezistans) elektrikli ısıtıcı çeşitlerini de artırarak titan, teflon, porselen, paslanmaz çelik muhafazalı metal kaplama sanayi sektörü ısıtıcılarının yanı sıra, havalandırma, soğutma ve ısıtma, sanayi tipi mutfak, kurutma, plastik, ambalaj makinaları, kalıp,döküm ve diğer sanayilerde kullanılan seramik, kelepçe, fişek ve diğer ısıtıcı çeşitlerimizle kalite ve teknik donanımı artırarak hizmet vermekteyiz.

Yüksel Isı Sanayi ve Ticaret kuruluşundan bugüne kadar kaliteli üretimi ilke edinmiş ve kaliteden asla taviz vermemiş,  verdiği taahhütlerin her zaman arkasında durarak müşteri memmuniyetini en üst düzeyde tutmak bizim yegane hedefimizdir ...

Yüksel Isı, rezistans fiyatları, rezistans nedir, rezistans hesaplama, rezistans imalat rezistans hesabı, rezistans nasıl yapılır,  rezistans ne demek, gibi konularda sizlere destek verecektir.


Rezistans konusunda sizlere yılların deneyimi ile hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Yüksel Isı Sanayi ve Ticaret Hakkında