Ana Sayfa        Yüksel Isı Hakkında         Rezistans Üretimi         Referanslar        Kalite        Banka Hesap No        Ulaşım       İletişim
Mail : yukselisi@gmail.com
   Tel : +90 (312) 385 30 40 
Fax : +90 (312) 385 30 38

© Yüksel Isı Sanayi Ticaret .  İçerik izinsiz olarak kopyalanamaz .
YÜKSEL ISI SANAYİ TİCARET
Adres: Örnek Sanayi Sitesi 1266 Sokak  No:14 Ostim  - 06370   ANKARA
Telefon: +90 (312) 385 30 40  Fax : +90 (312) 385 30 38

TEKNİK TERİMLER

Direnç

Direnç (elektronik) - Bir nesnenin elektrik akımına karşı dayanma özelliği, mukavemet, rezistans. Mukavemet - Dayanma, karşı koyma gücü.

Memristor

Rezistans ile hemen hemen aynı işlevdedir. Özel olarak üretilmiş Hafıza dirençleri kontrol edilebilir rezistans işlevi sağlar.

Elektrostatik

değiş tokuşunun etkisi sadece yüzeylerin en az birinin daha elektrik akımı için daha yüksek bir rezistans değerine sahip olduğu zaman görülür.

Fiziksel buhar biriktirme

Vakumlu ortamda, bir ısıtıcı(rezistans, lazer, elektron bombardımanı vb.) ile buharlaştırılan kaplayıcı malzeme, kaplanacak olan malzeme

Termal buharlaştırma biriktirme

Buharlaşmanın ısı rezistansı ile sağlandığı durumda, etrafına rezistans teli sarılmış, yüksek sıcaklığa dayanıklı pota içerisinde

Termokupl

Rezistans termometre koruyucu kılıflarının tutturulduğu Alüminyüm döküm kafa içine...Serpantin Üretmek başlıbaşına bir iştir. Yüksel Isı olarak Serpantin üretiminde lider bir firmayız. Kalitemiz ve uygun fiyatımızı deneyin.

1) Sulu mağnezyum silikat. Az miktarda nikel veya demir ihtiva edebilir. Yarı saydam veya mattır. Dokunulduğu zaman yağlı ve yapışkan bir parıltı görülür. Genellikle yeşil renkli veya siyahın her tonundadır. Bazıları flüoresandır. Serpantin kayacı krom cevherinin habercisidir.

2) Yüzey artırımını sağlamak ve geçme süresini uzun tutabilmek için içerisinden buhar veya sıcak su sevk edilen helezonik boru. Serpantinler kükürt izabesinde, ısı kazanlarında ve eşanjörlerde kullanılır.

3) Yüksel Isı Yüzey artırımını sağlamak ve geçme süresini uzun tutabilmek için içerisinden buhar veya sıcak su sevk edilen helezonik boru. Serpantinler kükürt izabesinde, ısı kazanlarında ve eşanjörlerde kullanılır.

4) Genellikle yeşil renkli veya siyahın her tonundadır. Bazıları flüoresandır. Serpantin kayacı krom cevherinin habercisidir.


Fişek Isıtıcı Üretimi

Yüksel Isı Fişek Rezistanslarda, normal değerlere göre, 80/20 krom nikel rezistans teli kullanılarak, maximum değerlerde aynı eşitlikte ve sık aralıklarla sarılarak üretim yapılmaktadır. Yüksel Isı Fişek rezistanslarda kullandığımız magnezyum oksit sayesinde eşit bir ısı dağılımı sağlanmaktadır.

Yüksel Isı Fişek Rezistans Dış muhafaza olarak standart CR-NI 304 kalite (paslanmaz) boru kullanılarak imalat gerçekleşmektedir. Üretmiş olduğumuz fişek rezistansların elektrik kablolarında avrupa (fransız NTSE 3000 (350 C) elyaf örgülü saf nikel kablo genel olarak kullanılmaktadır.

Yüksel Isı Fişek Rezistanslarda standart kablo boyumuz 25 cm olup, istenildiği taktirde kablo boyu istenilen ölçüye göre uzatılmaktadır.

.
Özel Sipariş Göre Üretim

Yüksel Isı Sanayi ve Ticaret 1992 yılından günümüze kadar elektrikli ısıtıcı ve cihazları sektöründe faaliyet gösteren firmamız; takip eden yıllarda 1000 Metre Karelik kapalı alanda seri üretime başlamıştır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre, pek çok çeşit ısıstıcı ve rezistans üretimi tasarım aşamasından itibaren başarıile ihtiyaca göre sunulmaktadır.

Siz isteyin, biz yapalım ...


Sanayi Tipi Isıtıcılar

Yüksel Isı Sanayi; Sanayi Tipi ısıtıcıların rezistanslarını ve ısıtıcı parçalarını üretmede yılların deneyimi vardır. Yüksel Isı Türkiye'nin her yerine ürünlerini yollamakta ve halen pek çok fabrika, sanayi işletmeleri, güvenle ürünlerimizi kullanmaktadır ...


Rezistans Üretimi
Serpantinli Isıtıcı Üretimi
Rezistans üretiminde kalite ve uygun fiyat ön plandadır. Yıllarını ve deneyimlerini rezistans üretimine vermiş bir firma olarak Yüksel Isı, her zaman kaliteyi ön planda tutar.

ÜRÜNLERİMİZ;

Yüksel Isı Olarak Tüp Rezistanslar Fırın Rezistansları Barbekü Rezistansları Tost Makinesi Rezistansları Hava Perdesi Rezistansları Çay Makinesi - Semaver Rezistansları Bulaşık - Çamaşır Makinesi Rezistansları Termosifon ve Boyler Rezistansları Şofben Rezistansları Elektrikli Kombi Rezistansları Ütü Rezistansları Fritöz Rezistansları Endüstriyel Mutfak Ürün Rezistansları Vagon Rezistansları Enfraruj Soğutucu (Defrost) Rezistanslar Güneş Enerjisi Rezistansı Genel Amaçlı Rezistanslar Quartz Rezistanslar Infrared Rezistanslar (Ø18mm – Ø23 mm ) Quartz Rezistanslar (Ø10mm ) Hot Pleytler Termostatlar Kapiler Termostatlar Kapiler Limit Termostatlar Limit Termostatlar Bimetal Termostatlar Radyatör Termostatları Güneş Enerjisi Rezistans Termostatları Boyler Rezistans Termostatları Pizzamatik Termostatı Trifaze Kapiler Termostat Soğutma Termostatları Termostatik Radyatör Vanası Gril Motor Mini Su Pompası Komütatör Anahtar Isı Bandı Emniyet Ventili Zaman Saati Selenoid Valf Daldırma Isıtıcısı Conta Buhar Ünitesi Termostadlar Termometreler.